Košík

Booking umelcov

Hudba k láske (Vec Švidraň)

Prechod z melancholicko-zahmlenej atmosféry, cez veselé, nič neriešiace skladby až po kúsky so silnými osobnými výpoveďami. Na tomto koncerte vás čaká zmes rapu, spevu, gitár a elektroniky.

ULTRAZVUK (VEC A TONO S.)

Majitelia hry dali hlavy a slohy dokopy, aby pripravili kvalitné tracky plné slovných hračiek a svojského humoru. Overený koncept, ktorý zaručene zabaví.

VEC & ŠKRUPO

Klasický rapový koncert, v ktorom okrem noviniek z EPčka Domáce potreby môžete počuť aj staré pecky ako Čakám na Deň či Calexity. Ako je zvykom, chrbát mi kryje DJ Škrupo, ktorý ale neostáva len pri gramcoch. Je zároveň môj hypeman, raper a spevák.

Vec & Živá kapela

Dva známe hlasy doplnené o štvorčlenné profesionálne muzikantské zoskupenie zahrajú najväčšie bomby overené časom. Spektákel, ktorý jednoducho musíte vidieť. A počuť. Tak sa dá pár slovami opísať jedinečné vystúpenie kapely Vec.

CP KOMBO (VEC, ZVERINA A SUPA)

Legendárne kultové mimobratislavské zoskupenie sa na žiadosť fanúšikov opäť vracia do ponuky, aby potešilo publiká v celom československu.

DJ VEC

Okrem rapovania vystupujem aj ako DJ. Dobrá selekcia, skreče a dobrá párty. Na konte mám víťazstvo na česko-slovenskom šampionáte v DJ-ingu z roku 2001 a účasť na svetovom finále.